8 Aralık 2011 Perşembe

Bugünüm...

Uzun zamandır yazmayı planlıyorum ama gerçekten söyleyecek hiç bir şeyim yok. (Ne kadar acıklı bir halde olduğumu biliyorum.) Bu yüzden bugün yaptığım gereksiz ve saçma şeyleri, başıma gelen şeyleri ve bütün gün aklımdan geçen muhteşem düşüncelerimi yazmaya karar verdim. Bir nevi günlük olarak kullanacağım seni sevgili blogum. Yazabilmek için gün boyunca küçük notlar aldığımı da söylemek istiyorum. :)

Güne her zamanki gibi uyanamayarak ve okula geç kalarak başladım. Tam bir klasik! Ciddi gece uyuma ve sabah uyanma problemlerim var. Acil bir çözüm bulmalıyım. Her neyse devam edeyim.

Saat 11:10 - Dünyanın en sıkıcı dersinde idim. Okulumuzda dersler İngilizce işlenmek zorunda olduğu için, iğrenç aksanıyla kelimeleri yalan yanlış telaffuz eden hocaya katlanmak zorunda kaldım! Tabii iğrenç esprileri ve sevimsiz gülüşüne de! Açıkçası ayağa kalkıp suratına bir yumruk atmamak için kendimi çok zor tuttum. (Notlarımın buradan sonrasında küfürlü cümlelerim var. Yazmıyorum.)

Saat 11:16 - Sonunda eziyet bitti ve sınıftan hızlıca uzaklaştık.

Kantinde Baran ve bilgisayarımla geçen yaklaşık bir buçuk saatin sonunda, okulun içindeki Kahve Diyarı'na gitmeye karar verdik. Artık benim için klasikleşen White Chocolate Mocha eşliğinde çekişmeli bir tavla maçı yaptık. (Maç denir mi bilemedim!? Her neyse...) 5-3 yenilsem de gururumu kaybetmedim. :)

Diğer dersimin başlamasına 2 buçuk saatten fazla olması sebebiyle kantinde yeni favorim olan "New Girl" isimli diziyi izledim. Dizinin baş rollerinden biri Zooey Deschanel. Sırf o kadın için dünyadaki bütün dizileri izleyebilirim. Bu da afişi: 


Karar verdim, bir ara da sevdiğim dizileri yazacağım. 

Bunları derste yazıyorum, ve ders bitti. Bitmesine sevindim ama yazım yarım kalacağı için üzülüyorum. Sürekli yazmayan biri olarak bu şekilde hissetmem çok saçma. :)

Not: Bugün paspasa takılıp az daha düşüyordum. Baran tutmasa baya komik(!) bir anım olabilirdi.

Sonra görüşmek dileğiyle.

Sevgiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder